+90536 229 98 93
ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Yener Grup Kuruluşundan İtibaren Sektöründe Farklı Bir Bakış açısı getiren , müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumsal imajı bilgili tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla sektöründe çözüm ortağı olan gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli artıran yenilikçi yapısıyla bir firma konumuna gelmiştir .

Gerçekleştirmek istenen projenin kaynaklarımıza göre değerlendirip etkin verimli kullanımla en az maliyete rekabet edilebilir kalitede üretim ve hizmet sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini kalite politikamızdan ödün vermeden sağlamaktadır .

Fabrikamız 3000 metre kare üzerine kurulmuş olup , Statik toz boya Çelik konstrüksiyon konusunda  deneyimini metal üzerine toz boya uygulamasında profesyonelleşmiş ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz müşteri odaklı bir sistemle sizlere sunmakta, üstün kalite ve güvenceyle çalışma prensibiyle; tüm metal aksamlara istediğiniz renkte elektro statik toz boya uygulama, hizmetleri sunmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve sizlere en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız her türlü elektrostatik toz boyama isteklerinize cevap verebilecek deneyime sahiptir. Alüminyum Profil Boyama, Alüminyum Levha Boyama, Demir Profil Boyama, Demir Sac Boyama, Reklam Tabelaları Boyama, Asansör Kapıları Boyama, Çelik Kapı Boyama, Prefabrik Konteyner Boyama, Çocuk Oyun Grupları imalat ve boyama, Elektrik Panoları Boyama, Ferforje Boyama, Doğalgaz boruları, radyatör Petek boyama, Yaş Boya Uygulaması, Tel örgü Boyaması, Aydınlatma Lambaları Boyaması, Alüminyum ve Demir Profil üzerine Ahşap Desen uygulanmaktadır. Ayrıca park, bahçe ve peyzaj işlerinde de firmamız kendini ispatlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla malzemenizi en üst kalitede boyayarak zamanında teslim etmeyi garanti eder sizlerle çalışmayı onur kabul ederiz.


Fırın Ölçülerimiz : 22 metre uzunluğunda olup 12 metre dönme açısına sahiptir .


Başlıca ilkelerimiz

  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak.
  • Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
  • İş güvenliği ve çevre bilinci çerçevesinde çalışmak.